Zwiedzanie okolicy

Zwiedzanie okolicy

Wykorzystaj pobyt w Estancia Biała Góra nie tylko aktywnie, poznaj naszą piękną okolicę. Wybierzcie się do najbliższego miasteczka na piękny spacer i pyszne lody na rynku, tylko godzina drogi dzieli Was od naszej stolicy. Niedaleko zaprasza Was kolejna pełna zieleni puszcza, jak i piękny skansen.

Warka i gra miejska

Zwiedzanie poprzez zabawę to jedna z najlepszych metod edukacji i ciakawa forma wspólnego spędzania czasu. Wsiadajcie na rowery, pobierzcie mapkę z zadaniami z naszej recpecji i udajcie się do Warki na spacer.

Skansen bojowy w Mniszewie

Pół godziny drogi dzieli Was od historycznego miejsca skansenu militarnego w Mniszewie, upamiętniającego ciężkie walki stoczone w 1944 roku w obronie przyczółku warecko-magnuszewskiego. Możecie zobaczyć wystawę zbiorów militarnych, zewnętrzną część muzem znajdująca się na terenie skansenu z ekspozycją militarną, sklep z pamiątkami.

Puszcza Kozienicka

Jedna z piękniejszych puszczy w województwie mazowieckim, gdzie przygotowane piesze trasy z drewnianymi pomostami biegnącymi nad rzeką Zagożdżonką zaprowadzą Was do źródeł wody, z których pił Władysław Jagiełło. Woda źródlana, pełna minerałów, dzięki którym ma specyficzne właściwości smakowe i zdrowotne.

Suntago Park of Poland

W okolicach Mszczonowa zapraszamy do odwiedzin tropikalnego kompleksu wodnego Suntago, gdzie będziecie mogli spędzić czas w tropikalnym basenie, skorzystać z basenu solankowego, siarkowego czy termalnego. Odbyć fascynującą przygodę w basenie rzecznym i zrelaksować się w jednej z dwunastu tematycznych saun.

Warszawa

Godzinę drogi pociągiem od Estancia Biała Góra wita Was nasza stolica Warszawa. Wygodny dojazd daje możliwość jednodniowego zwiedzenia stolicy, pójdźcie na kawę na warszawską starówkę pod Kolumnę Zygmunta III Wazy, sprawdźcie czy widać nas z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki.